CZ CZ CZ EN DE

T+T Technika a trh
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Taiwan Business
Golfové turnaje 2018
magazín POSITIV Business & Style
MSV Nitra 2019
FB STV
StreamTech.tv News
REKLAMA POLYGRAF OBALY 2019
SnowDog
MSV Nitra 2019

Produkty Lapp pro Profinet

Díky Strategic Business Unit přístupu jsme si v Lappu vědomi významu automatizační techniky pro mnoho průmyslových oblastí. Tento přístup nám umožňuje připravovat odborníky, kteří jsou schopni poskytovat profesionální pomoc, rozvíjet systémy a řešení z pohledu technické úrovně, kvality a ekonomického hlediska. Našim zákazníkům můžeme nabídnout systémová řešení od sběrnicových a síťových kabelů přes příslušné konektory, velké spektrum konfekcionovaných propojů až po aktivní sběrnicové moduly a systémy pro správu sítě.

Produkty Lapp pro Profinet

kategorie:
 • ELEKTRONIKA A ELEKTROTECHNIKA
 • STROJÍRENSTVÍ

 • firma: LAPP Czech Republic s.r.o.

  Společnost LAPP Czech Republic s.r.o. se sídlem v Otrokovicích je součástí celosvětově působící skupiny Lapp. Majitelem skupiny, ve které pracuje přibližně 4200 zaměstnanců, je rodina Lapp. Skupinu tvoří 18 výrobních a 44 distribučních společností. Mimo to spolupracuje přibližně se 100 zahraničními zastoupeními. LAPP Czech Republic s.r.o. vyrábí a dodává připojovací, ovládací a datové kabely včetně kabelového příslušenství a kompletního řešení na míru – tzv. kabelové konfekce pro přímou aplikaci do strojů a zařízení. Nejčastějšími oblastmi použití jsou výroba strojů a zařízení, rozvaděčová technika, měřící a regulační technika, automobilový průmysl a automatizace. V roce 2016 rozšířila svůj sortiment o kabely a kabelové příslušenství pro obor kolejových vozidel dle mezinárodní certifikace a jejími hlavními výhodami jsou vysoká kvalita produktů, spolehlivost dodávek a zákaznického servisu, dostupnost skladem a možnost dodání již od 100 metrů.


  LAPP Czech Republic s.r.o.
  info@lappgroup.cz
  +420 573 501 000
  www.lapp.cz

  Bartošova 315 Kvítkovice
  Otrokovice 76502


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  LAPP VÍ JAK: Vybrat konektor v 10 krocíchLAPP VÍ JAK: Vybrat konektor v ... LAPP Czech Republic s.r.o.

  Kabelová vývodka pro aplikace s vysokými požadavky na hygienuKabelová vývodka pro aplikace ... LAPP Czech Republic s.r.o.

  Produkty Lapp pro robotikuProdukty Lapp pro robotiku ... LAPP Czech Republic s.r.o.

  Oficiální video skupiny LappOficiální video skupiny Lapp ... LAPP Czech Republic s.r.o.


  © 2018 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.