CZ CZ CZ EN DE

T+T Technika a trh
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Taiwan Business
Golfové turnaje 2018
For Pasiv 2019
FB STV
StreamTech.tv News
časopis CAD
SnowDog
MSV Brno 2018

ifm image firm

 Na počátku to byla vášeň. Vyvinout senzory s mimořádnou kvalitou a spolehlivostí a poskytovat bezkonkurenční služby zákazníkům. S touto vizí a vědomím, že "kvalita" zdaleka převyšuje produkt, ifm electronic zahájilo provoz v říjnu 1969.

Po mnoha letech intenzivní spolupráce s našimi zákazníky jsme se etablovali na trhu jako odborníci na senzoriku orientovaní na poskytování těch nejlepších služeb. Dnes jsme zastoupeni ve více než 70 zemích po celém světě s více než 6000 zaměstnanci. I přesto, že jsme se rozrostli do velké společnosti zůstaly zachovány přednosti zakládajících let: flexibilita a osobitost malého podniku a kvalita a profesionalita skupiny. A naši zákazníci jsou i dnes v centru naší práce - close to you! 

Přidejte se k nám

ifm image firm

kategorie:
 • AUTOMATIZACE
 • ELEKTRONIKA A ELEKTROTECHNIKA

 • firma: ifm electronic, spol. s r.o.

  ifm electronic gmbh je průkopníkem v oblasti automatizační techniky. Od svého založení v roce 1969 společnost ifm electronic vyvíjí, vyrábí a distribuuje senzory, řídící prvky a systémy pro průmyslovou automatizaci po celém světě. Zaměstnává přibližně 6 000 pracovníků v 70 zemích a patří mezi přední firmy na celém světě. Neobvykle široké portfolio produktů ifm nepokrývá jen všechna standardní řešení, ale zahrnuje také specifické požadavky jednotlivých odvětví. Máme nejširší nabídku senzorů s IO-Link na světě s nimiž získáváte zcela nové možnosti. Součástí našeho sortimentu je polohová a procesní senzorika, senzory pro kontrolu pohybu a bezpečnostní technika. ifm dále nabízí přístroje pro průmyslové zpracování obrazu, jakož i komunikační a identifikační systémy a řídící systémy pro mobilní zařízení pro snadný vstup do Industry 4.0. Ifm – close to you!


  ifm electronic, spol. s r.o.
  info.cz@ifm.com
  Tel.: +420 267 990 211 Fax: +420 267 750 180
  https://www.ifm.com/ifmcz/web/home.htm

  GreenLine Kačerov Jihlavská 1558/21
  Praha 4 – Michle 140 00


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Experience ifmnovation 2018 live!Experience ifmnovation 2018 li ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Induktivní senzory s korekčním faktorem K=1 pro průmyslovou automatizaciInduktivní senzory s korekčním ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Miniaturní optický snímač s maximální přesnostíMiniaturní optický snímač s ma ... ifm electronic, spol. s r.o.


  © 2018 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.