CZ CZ CZ EN DE

Infotherma 2020
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Taiwan Business
Reklamní banner
magazín POSITIV Business & Style
OLZA s.r.o.
FB STV
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
SnowDog
Voices of Industry

ifm image firm

 Na počátku to byla vášeň. Vyvinout senzory s mimořádnou kvalitou a spolehlivostí a poskytovat bezkonkurenční služby zákazníkům. S touto vizí a vědomím, že "kvalita" zdaleka převyšuje produkt, ifm electronic zahájilo provoz v říjnu 1969.

Po mnoha letech intenzivní spolupráce s našimi zákazníky jsme se etablovali na trhu jako odborníci na senzoriku orientovaní na poskytování těch nejlepších služeb. Dnes jsme zastoupeni ve více než 70 zemích po celém světě s více než 6000 zaměstnanci. I přesto, že jsme se rozrostli do velké společnosti zůstaly zachovány přednosti zakládajících let: flexibilita a osobitost malého podniku a kvalita a profesionalita skupiny. A naši zákazníci jsou i dnes v centru naší práce - close to you! 

Přidejte se k nám

ifm image firm

kategorie:
 • AUTOMATION
 • ELECTROTECHNICS

 • firma: ifm electronic, spol. s r.o.

  ifm electronic gmbh je průkopníkem v oblasti automatizační techniky. Od svého založení v roce 1969 společnost ifm electronic vyvíjí, vyrábí a distribuuje senzory, řídící prvky a systémy pro průmyslovou automatizaci po celém světě. Zaměstnává přibližně 6 000 pracovníků v 70 zemích a patří mezi přední firmy na celém světě. Neobvykle široké portfolio produktů ifm nepokrývá jen všechna standardní řešení, ale zahrnuje také specifické požadavky jednotlivých odvětví. Máme nejširší nabídku senzorů s IO-Link na světě s nimiž získáváte zcela nové možnosti. Součástí našeho sortimentu je polohová a procesní senzorika, senzory pro kontrolu pohybu a bezpečnostní technika. ifm dále nabízí přístroje pro průmyslové zpracování obrazu, jakož i komunikační a identifikační systémy a řídící systémy pro mobilní zařízení pro snadný vstup do Industry 4.0. Ifm – close to you!


  ifm electronic, spol. s r.o.
  info.cz@ifm.com
  Tel.: +420 267 990 211 Fax: +420 267 750 180
  https://www.ifm.com/ifmcz/web/home.htm

  GreenLine Kačerov Jihlavská 1558/21
  Praha 4 – Michle 140 00


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Experience ifmnovation 2018 live!Experience ifmnovation 2018 li ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Induktivní senzory s korekčním faktorem K=1 pro průmyslovou automatizaciInduktivní senzory s korekčním ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Miniaturní optický snímač s maximální přesnostíMiniaturní optický snímač s ma ... ifm electronic, spol. s r.o.


  © 2019 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.