CZ CZ CZ EN DE

Banner dny obrábění
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
TB_aktivní ikona
magazín POSITIV Business & Style
OLZA s.r.o.
IFM_ikona
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019

ifm image firm

 Na počátku to byla vášeň. Vyvinout senzory s mimořádnou kvalitou a spolehlivostí a poskytovat bezkonkurenční služby zákazníkům. S touto vizí a vědomím, že "kvalita" zdaleka převyšuje produkt, ifm electronic zahájilo provoz v říjnu 1969.

Po mnoha letech intenzivní spolupráce s našimi zákazníky jsme se etablovali na trhu jako odborníci na senzoriku orientovaní na poskytování těch nejlepších služeb. Dnes jsme zastoupeni ve více než 70 zemích po celém světě s více než 6000 zaměstnanci. I přesto, že jsme se rozrostli do velké společnosti zůstaly zachovány přednosti zakládajících let: flexibilita a osobitost malého podniku a kvalita a profesionalita skupiny. A naši zákazníci jsou i dnes v centru naší práce - close to you! 

Přidejte se k nám

ifm image firm

kategorie:
 • Automation
 • Electrotechnics

 • firma: ifm electronic, spol. s r.o.

  ifm electronic je jedním z předních výrobců komponentů pro průmyslovou automatizaci s dlouholetou tradicí sahající do 70tých let minulého století. Společnost ifm electronic stojí za optimalizací a technologickými řešeními výroby prostřednictvím senzorů, sběrnicových a řídicích systémů. Náš sortiment zahrnuje polohovou senzoriku (např. induktivní, kapacitní, magnetické senzory), senzory pro kontrolu pohybu, senzory pro rozpoznání objektů, bezpečnostní techniku, systémy pro prediktivní údržbu, procesní senzoriku (teplotní, tlakové, hladinové senzory atd.) a již zmiňované sběrnicové, identifikační a řídicí systémy. Blízký kontakt se zákazníkem, kvalita a inovace z nás vytvořily jednu z největších společností v tomto oboru, která ovlivňuje trendy v mnoha oblastech.


  ifm electronic, spol. s r.o.
  info.cz@ifm.com
  +420 267 990 211
  https://www.ifm.com/cz/cs

  GreenLine Kačerov, Jihlavská 1558/21
  Praha 4 - Michle 14000


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Přesné senzory náklonu pro jakoukoli aplikaciPřesné senzory náklonu pro jak ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Experience ifmnovation 2018 live!Experience ifmnovation 2018 li ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Industry 4.0: Jaké výhody mi přináší IO-Link? | io-nic Vám je ukáže!Industry 4.0: Jaké výhody mi p ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Kabelové konektory M12 pro obráběcí stroje a automatizaci výrobyKabelové konektory M12 pro obr ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Mastery IO-Link pro automobilový průmyslMastery IO-Link pro automobilo ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Prezentace ifm electronic na MSV Brno 2019Prezentace ifm electronic na M ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Tradiční pivovar vybavuje nádrže systémem IO-Link od ifm electronicTradiční pivovar vybavuje nádr ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Induktivní senzory s korekčním faktorem K=1 pro průmyslovou automatizaciInduktivní senzory s korekčním ... ifm electronic, spol. s r.o.

  Miniaturní optický snímač s maximální přesnostíMiniaturní optický snímač s ma ... ifm electronic, spol. s r.o.


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.