CZ CZ CZ EN DE

Banner TIMTOS 2021
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
POSITIV NEWS archiv
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.

EMO HANNOVER

EMO Hannover - Svět obrábění kovů 

Mezinárodní výrobci výrobních technologií představí od 18. do 23. září 2017 na veletrhu EMO Hannover 2017 propojené systémy pro inteligentní výrobu - ´Connecting systems for intelligent production´. Vedoucí světový veletrh kovoobráběcího průmyslu ukáže celé spektrum moderních technologií pro kovozpracování, které jsou srdcem každé průmyslové výroby.  Budou zde představeny nejnovější stroje a zařízení, technologická řešení s vysokou účinností, podpůrné služby, udržitelnost ve výrobě a mnoho dalšího.  Stěžejní částí veletrhu EMO jsou obráběcí a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný tok materiálu, počítačová technika, průmyslová elektronika a příslušenství.  Odborní návštěvníci veletrhu EMO jsou ze všech významných průmyslových branží, jako je průmysl strojírenské výrobní techniky, automobilový průmysl a jeho subdodavatelé, výroba pro letectví a kosmonautiku, jemná mechanika a optika, loďařský průmysl, medicínská technika, výroba nástrojů a forem, lehký průmysl a výroba oceli.   Veletrh EMO Hannover je nejvýznamnějším mezinárodním světovým setkáním výrobní techniky.  Veletrhu EMO Hannover 2013 se zúčastnilo přes 2 130 vystavovatelů a asi 143 000 odborných návštěvníků z více než 100 zemí.  Veletrh EMO je registrovaná značka Evropské asociace výrobců obráběcích a tvářecích strojů CECIMO.  

EMO Hannover 2017 opět vrcholnou událostí branže kovozpracování

Frankfurt nad Mohanem, 13. března 2017. – „Veletrh EMO Hannover 2017 bude letošní vrcholnou událostí v oblasti zpracování kovů,“ řekl s potěšením ve Frankfurtu nad Mohanem Dr. Wilfried Schäfer, jednatel svazu VDW (Svaz německých výrobců obráběcích strojů), který je organizátorem veletrhu EMO. Veletrh bude 18. - 23. září opět místem mezinárodního setkání světa odborníků z výroby. Pod heslem „Connecting systems for intelligent production“ přitom bude v centru pozornosti propojení a digitalizace výroby. 

V těchto dnech zveřejní svaz VDW předběžný seznam vystavovatelů veletrhu EMO na webové adrese www.emo-hannover.de . Zatím se přihlásilo asi 2 000 vystavovatelů ze 42 zemí. Veletrh je tak na nejlepší cestě, aby překonal  rekord veletrhu EMO 2013.  K největším vystavovatelům EMO 2017 patří  společnosti DMG Mori, Mazak, Fanuc, FFG, Grob, Doosan, Okuma, Makino a Siemens. „Kompletní seznam vystavovatelů veletrhu EMO představuje něco jako  Who is who v okruhu mezinárodních výrobců výrobní techniky,“ řekl   Wilfried Schäfer.

Nabídku veletrhu EMO Hannover doplní řada doprovodných akcí 

Veletrh EMO Hannover je nejen nejvýznamnějším místem setkání všech aktérů v oblasti zpracování kovů, a to jak výrobců, tak uživatelů. Tradičně je také fórem inovací a tvůrcem trendů. „Řada akcí bude věnovaná významným technickým a ekonomickým tématům v oblasti kovozpracování, která tak chceme podpořit“, řekl W. Schäfer. Doplní výstavní program výrobců a podají návštěvníkům široký obraz trendů a témat v oblasti kovozpracování. 

Jako příklad je třeba uvést fórum „Industrie 4.0 Area“ doprovázené přednáškami, které se bude zabývat různými hledisky motta veletrhu EMO 2017 „Connecting systems for intelligent production“. Jeho součástí budou také různé akce jako „India Day“, konference na téma „Additive Manufacturing“, seminář o bezpečnosti výrobních zařízení nebo mimořádná přehlídka „Letecká a kosmická technika“. Program doplní ještě další aktivity, věnované například náboru mládeže, iniciativa match-making nebo zvláštní stánek pro mezinárodní start-upy.

Další informace o veletrhu EMO Hannover 2017 najdete na internetu na adrese www.emo-hannover.de a také prostřednictvím sociálních médií:

http://twitter.com/EMO_HANNOVER  https://de.industryarena.com/emo-hannover  http://facebook.com/EMOHannover  http://www.youtube.com/metaltradefair

EMO HANNOVER

kategorie:
 • Automation
 • Reportáže z výstav a veletrhů
 • Exhibitions and fairs

 • firma: Deutsche Messe AG
  Deutsche Messe AG
  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.