CZ CZ CZ EN DE

Banner dny obrábění
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
TB_aktivní ikona
magazín POSITIV Business & Style
OLZA s.r.o.
IFM_ikona
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019

TURCK - HMI panely řady TX500

Nové HMI panely TX500 společnosti Turck nabízejí řízení, obsluhu i vizualizaci v jednom zařízení

Nová řada HMI panelů řady TX500 nabízí PLC funkce, moderní dotykové displeje a rychlé procesory. Tyto panely jsou ideální pro použití ve středně velkých strojích, kde je potřeba procesy lokálně řídit, obsluhovat a zobrazovat. Každý panel řady TX500 je vybaven Profinet masterem, EtherNet/IP skenerem a masterem Modbus TCP i RTU. HMI panely mohou být také provozovány jako slave stanice v obou Modbus protokolech.

Codesys3 umožňuje snadné programování PLC funkcí a vizualizace. Nejnovější procesorová technologie garantuje hladký průběh vizualizací i náročných procesů. Výkonný TFT displej s vysokým rozlišením a 64 000 barvami umožňuje zobrazovat atraktivní grafiku a animace. Panely řady TX500 mají z čelní strany stupeň krytí IP66.

Mezi konektory jsou dva ethernet porty RJ45, sériové rozhraní pro RS232 nebo RS485 i dva USB porty. Přídavný slot pro SD kartu umožňuje rozšířit 128MB interní paměť. Společnost Turck nabízí panely řady TX500 ve třech variantách s různou velikostí displeje a rozlišením: dva displeje s úhlopříčkou 7" nebo 13" (TX507 a TX513) a poměrem stran 16:9 a 10" zařízení (TX501) s poměrem stran 4:3. Dva menší displeje mají rozlišení 800 x 400 pixelů, zatímco větší typ TX513 má rozlišení 1280 x 800 pixelů.

TURCK - HMI panely řady TX500

kategorie:
 • Automation
 • Electrotechnics
 • Measurement and control
 • Reportáže z výstav a veletrhů
 • Exhibitions and fairs

 • firma: Turck, s.r.o.

  Společnost Turck je jednou z předních firem z oblasti průmyslové automatizace. Specializujeme se na senzory, sběrnicové systémy, propojovací a interface systémy, dále pak na rozhraní obsluhy a stroje (HMI) nebo na RFID systémy. Všechny tyto produkty poskytují efektivní řešení pro automatizační linky a procesní automatizaci. Díky výrobním závodům v Německu, Švýcarsku, USA, Mexiku a v Číně, dokážeme rychle a flexibilně reagovat na požadavky místních trhů. Naše produkty a řešení zvyšují použitelnost a efektivnost aplikace, ať už je použijete na jednotlivém stroji nebo ve výrobní lince, v automobilovém, transportním, potravinářském, chemickém nebo farmaceutickém průmyslu. Díky provozní bezpečnosti a použitým standardům Vám výrobky Turck umožní snížit náklady na nákup, skladování a instalaci. Detailní znalost jednotlivých odvětví, získaná díky intenzivním kontaktům se zákazníky, vývoj a výroba, využívající nejmodernější technologie, nám umožňují nabízet optimální řešení pro Vaše zařízení.


  Turck, s.r.o.
  turck-cz@turck.com
  495 518 766
  http://www.turck.cz

  Na Brně 2065
  Hradec Králové 500 06


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Turck, s.r.o. – představení společnosti v ČRTurck, s.r.o. – představení sp ... Turck, s.r.o.

  Condition Monitoring – Most Important Systems Explained in DetailCondition Monitoring – Most Im ... Turck, s.r.o.

  IO-Link is opening the door to Industrial Internet of Things IO-Link is opening the door to ... Turck, s.r.o.

  Turck: Multiprotocol Ethernet TechnologyTurck: Multiprotocol Ethernet ... Turck, s.r.o.

  Turck Cloud Solutions: Bidirectional Cloud Service for Industrial AutomationTurck Cloud Solutions: Bidirec ... Turck, s.r.o.

  Společnost TURCK, s.r.o. - Globální dodavatel automatizační techniky a řešení Průmyslu 4.0 a IIoTSpolečnost TURCK, s.r.o. - Glo ... Turck, s.r.o.

  Turck, s.r.o. – AMPER 2019Turck, s.r.o. – AMPER 2019 ... Turck, s.r.o.

  Turck, s.r.o. – AMPER 2018Turck, s.r.o. – AMPER 2018 ... Turck, s.r.o.

  Společnost Turck, s.r.o. se ve dnech 20. - 23. 3. 2018 účastní Mezinárodního veletrhu Amper 2018 v BrněSpolečnost Turck, s.r.o. se ve ... Turck, s.r.o.

  Turck, s.r.o. – představení společnosti v ČRTurck, s.r.o. – představení sp ... Turck, s.r.o.

  TURCK, s.r.o. – prezentace na veletrhu MSV 2016 TURCK, s.r.o. – prezentace na ... Turck, s.r.o.

  TURCK - GRAND PRIX: Bezkontaktní rotační senzor TURCK - GRAND PRIX: Bezkontakt ... Turck, s.r.o.

  Turck, s.r.o. – AMPER 2017Turck, s.r.o. – AMPER 2017 ... Turck, s.r.o.


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.