CZ CZ CZ EN DE

T+T Technika a trh
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Taiwan Business
Golfové turnaje 2018
Positiv Business & Style
EuroBLECH 2018
FB STV
StreamTech.tv News
časopis CAD
SnowDog
MSV Brno 2018

MIRHAUS – Dřevostavby 2018

Veletrhy Dřevostavby a Moderní vytápění ze 13 roků své existence získaly prestižní postavení ve svém oboru a staly se výkladní skříní současnosti i budoucnosti moderního bydlení.

Výrazná expozice firmy MIRHAUS, na prestižním místě Průmyslového paláce, stále přitahovala nejen odborníky, ale i řadu dalších zájemců o moderní dřevostavby.
Společnost MIRHAUS se zabývá výstavbou dřevostaveb s využitím různých technologií, s možností individuální i typové výstavby. Firma je známá především použitím CLT panelů, což jsou panely z masivního dřeva, které se vyrábí ze tří či více křížem lepených desek. Jedná se o vysoce pevný stavební materiál s vynikajícími izolačními vlastnostmi a řadou dalších výhod. 
O přednostech tohoto materiálu se mohli zájemci přesvědčit přímo na vlastní oči. Celý stánek společnosti MIRHAUS byl totiž postaven právě z těchto CLT panelů.
Na veletrhu představila firma MIRHAUS, z desítek svých realizací, tři nejzajímavější stavby – využívající technologie CLT. Jednalo se například o rodinný dům v Žamberku. 
Další stavbou byl penzion v Čenkovicích, kde bylo využito a přiznáno maximální množství CLT v interiérech, včetně nábytku. Poslední prezentovanou realizací je dům postavený v kombinaci těžkého skeletu a srubového profilu v Jeseníkách, jehož dominantou je prosklená středová část budovy.

Rozhovory:
Miroslav Hloušek - ředitel MIRHAUS s.r.o.

MIRHAUS – Dřevostavby 2018

kategorie:
 • STAVEBNICTVÍ

 • firma: MIRHAUS
  MIRHAUS
  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  © 2018 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.