CZ CZ CZ EN DE

T+T Technika a trh
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Taiwan Business
Golfové turnaje 2018
For Pasiv 2019
FB STV
StreamTech.tv News
časopis CAD
SnowDog
MSV Brno 2018

Turck, s.r.o. – AMPER 2018

Tři nejmodernější haly brněnského výstaviště, zaplnilo také letos na 590 vystavovatelů z 28 zemí. Jejich skvělé novinky si přišlo prohlédnout přes 43.000 odborných návštěvníků. Konala se zde totiž událost roku ve světě elektrotechniky, v celé střední Evropě – veletrh AMPER 2018.

Jedním z nepřehlédnutelných vystavovatelů, kteří vždy přijdou s řadou novinek je společnost Turck, která je předním světovým dodavatelem v oblasti průmyslové automatizace.

 

Pro letošní ročník společnost připravila prezentaci řešení a produktů v souvislosti se současnými trendy digitalizace v automatizované výrobě. V rámci veletrhu společnost představila zcela nový koncept sběru, analýzy a zobrazení dat s využitím cloudových služeb, podporující prediktivní údržbu a digitalizaci výrobních nebo logistických procesů v souladu s myšlenkami 4. průmyslové revoluce.

Turck, s.r.o. – AMPER 2018

kategorie:
 • AUTOMATIZACE
 • ELEKTRONIKA A ELEKTROTECHNIKA
 • MĚŘENÍ A REGULACE
 • REPORTÁŽE Z VÝSTAV A VELETRHŮ
 • VÝSTAVY A VELETRHY

 • firma: Turck, s.r.o.

  Společnost Turck je jednou z předních firem z oblasti průmyslové automatizace. Specializujeme se na senzory, sběrnicové systémy, propojovací a interface systémy, dále pak na rozhraní obsluhy a stroje (HMI) nebo na RFID systémy. Všechny tyto produkty poskytují efektivní řešení pro automatizační linky a procesní automatizaci. Díky výrobním závodům v Německu, Švýcarsku, USA, Mexiku a v Číně, dokážeme rychle a flexibilně reagovat na požadavky místních trhů. Naše produkty a řešení zvyšují použitelnost a efektivnost aplikace, ať už je použijete na jednotlivém stroji nebo ve výrobní lince, v automobilovém, transportním, potravinářském, chemickém nebo farmaceutickém průmyslu. Díky provozní bezpečnosti a použitým standardům Vám výrobky Turck umožní snížit náklady na nákup, skladování a instalaci. Detailní znalost jednotlivých odvětví, získaná díky intenzivním kontaktům se zákazníky, vývoj a výroba, využívající nejmodernější technologie, nám umožňují nabízet optimální řešení pro Vaše zařízení.


  Turck, s.r.o.
  turck-cz@turck.com
  495 518 766
  http://www.turck.cz

  Na Brně 2065
  Hradec Králové 500 06


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Společnost Turck, s.r.o. se ve dnech 20. - 23. 3. 2018 účastní Mezinárodního veletrhu Amper 2018 v BrněSpolečnost Turck, s.r.o. se ve ... Turck, s.r.o.

  TURCK - HMI panely řady TX500TURCK - HMI panely řady TX500 ... Turck, s.r.o.

  Turck, s.r.o. – představení společnosti v ČRTurck, s.r.o. – představení sp ... Turck, s.r.o.

  TURCK, s.r.o. – prezentace na veletrhu MSV 2016 TURCK, s.r.o. – prezentace na ... Turck, s.r.o.

  TURCK - GRAND PRIX: Bezkontaktní rotační senzor TURCK - GRAND PRIX: Bezkontakt ... Turck, s.r.o.

  Turck, s.r.o. – AMPER 2017Turck, s.r.o. – AMPER 2017 ... Turck, s.r.o.


  © 2018 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.