CZ CZ CZ EN DE

Banner TIMTOS 2021
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
POSITIV NEWS archiv
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.

HiSpin® - Boost your ride with next-generation e-axle sealing now

Elektromobily získávají popularitu a předpokládá se, že do roku 2030 budou tvořit 40% celkového počtu vozidel. To však závisí na existenci realizovatelných technologií, které umožní stejný dojezd vozidel na jedno nabití. Jednou ze specifických oblastí zaměření je zvýšení účinnosti elektricky poháněné hnací nápravy (e-nápravy).
 
Pro podporu elektronáprav nové generace, vyvinuli inženýři společnosti Trelleborg Sealing Solutions nové těsnicí prvky: naše rotační těsnění HiSpin® je speciálně navrženo pro provoz při extrémní rychlosti otáčení.
 
 
Rotační těsnění HiSpin®
 
Vyvinuli jsme dvě nová, vysokorychlostní rotační těsnění, která splňují požadavky výrobců elektromobilů. Těsnění HiSpin® PDR RT a HiSpin® HS40 přispějí k prodloužení dojezdové vzdálenosti elektrických automobilů a napomohou tak tomu, že se masové využití těchto vozidel stane realitou a nezůstane pouhým snem.
 
HiSpin® PDR RT – naše vysokorychlostní rotační těsnění z materiálu PTFE je provozuschopné při obvodové rychlosti 60 a více metrů za sekundu. Unikátní konstrukce těsnicího břitu zajišťuje účinnou lubrikaci převodovky na jedné straně a suchost motoru na straně druhé. Toto těsnění nabízí univerzální chemickou kompatibilitu, lze jej použít při nízké i vysoké teplotě a vzhledem k nízkému koeficientu tření je schopno i provozu "za sucha".
 
HiSpin® HS40 – jedinečná konstrukce tohoto těsnění se vyznačuje obousměrným hydrodynamickým břitem a třecím momentem, který je při vysokých rychlostech zanedbatelný. Rotační těsnění je vhodné pro rychlosti do 40 metrů za sekundu. Vyrobeno je z vysoce výkonných XLT fluoroelastomerových (FKM) směsí a díky tomu je schopno odolávat extrémním podmínkám elektronáprav.
 
 
Technologie elektronáprav pro elektromobily
 
Hlavní technologická podskupina u vozidel s elektrickým pohonem je e-náprava, jejíž nedílnou součástí je elektromotor a převodovka. Ty se obvykle umisťují do prostoru pro tradiční motor. Elektromotor a převodovka jsou přímo spřaženy a tvoří kompaktní celek, ale zatímco převodovka vyžaduje účinnou lubrikaci, u motoru je zásadní, aby zůstal "suchý". Proto je mezi těmito dvěmi zařízeními vyžadováno použití vysoce spolehlivého těsnicího prvku.
 
Zjistěte více o rotačním těsnění pro elektronápravy a o našich nových těsněních HiSpin® pro segment e-Mobility
 
HiSpin® - Boost your ride with next-generation e-axle sealing now

kategorie:
 • Automotive
 • Electrotechnics
 • Energetics
 • Robotics
 • Construction
 • Strojírenství

 • firma: Trelleborg

  Trelleborg je přední světová společnost v oboru průmyslových polymerových řešení, která izolují, tlumí a chrání kritické aplikace v náročných provozních podmínkách. Její inovativní řešení umožňují zákazníkům akcelerovat výkon udržitelným způsobem. Hlavní činnosti jsou směřovány do následujících oblastí: Automobilový průmysl včetně nákladních aut a dopravních prostředků Letecký průmysl Těžba ropných produktů a plynu Obnovitelné zdroje energie – větrné a vodní elektrárny, solární systémy, biopaliva Výroba a zpracování potravin a nápojů Biotechnologie medicínská a farmaceutická výroba Polovodičový průmysl a výroba čipů Stavební stroje a zařízení Strojní zařízení a obráběcí stroje Kapalinové mechanismy – stacionární a mobilní hydraulika Pneumatika Elektropohony


  Trelleborg
  tssczech@trelleborg.com
  +420 220 400 288
  https://www.tss.trelleborg.com/cs-cz

  Evropská 423/178
  Praha 6 16000


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Řešení těsnění pro větrné elektrárnyŘešení těsnění pro větrné elek ... Trelleborg

  LSR výroba ve virtuální realitěLSR výroba ve virtuální realit ... Trelleborg

  Nástroje a aplikace pro mobilní zařízeníNástroje a aplikace pro mobiln ... Trelleborg

  Trelleborg Sealing Solutions - Your Partner for Sealing TechnologyTrelleborg Sealing Solutions - ... Trelleborg

  Rubore® - The world of automotive sealing - Part IV: Two in OneRubore® - The world of automot ... Trelleborg

  Rubore® - The world of automotive sealing - Part III: Soft seals roughRubore® - The world of automot ... Trelleborg

  Rubore® - The world of automotive sealing - Part II: Less is moreRubore® - The world of automot ... Trelleborg

  Rubore® - The world of automotive sealing - Part I: Time is moneyRubore® - The world of automot ... Trelleborg

  Těsnicí řešení pro robotické aplikaceTěsnicí řešení pro robotické a ... Trelleborg


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.