CZ CZ CZ EN DE

T+T Technika a trh
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Taiwan Business
magazín POSITIV Business & Style
OLZA s.r.o.
FB STV
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
SnowDog
FOR ARCH 2019

Voices of Industry

V době rozmachu sociálních sítí a datových informačních streamů jsou krátká videa hybatelem informovanosti ve všech odvětvích. Z tohoto důvodu se spojil technický videoportál StreamTech.TV, časopis T+T Technika a trh a společnost Collective Production, aby vytvořil názorové videoprezentace lídrů průmyslu na aktuální témata a výhled do budoucnosti českého a světového průmyslu – Voices of Industry.

Exkluzivní setkání lídrů průmyslu prostřednictvím platformy Voices of Industry se uskuteční ve studiu na ploše brněnského výstaviště v průběhu veletrhu MSV Brno 2019 – stánek časopisu T+T Technika a trh – číslo stánku P.130.

Rozhovory budou vedeny s lídry průmyslu napříč odvětvími, od strojírenství přes elektrotechniku k energetice.

Názorová videa budeme distribuovat po celý rok na sociálních sítích, videoportálu StreamTech.TV, v prezentacích firem na veletrzích a výstavách, budeme rovněž komunikovat na významných tematických konferencích.

Natáčení odstartuje v termínu 8. – 10. října 2019. Tři natáčecí dny plné významných lídrů a osobností z českého a slovenského byznysu.

Voices of Industry

kategorie:
 • REPORTÁŽE Z VÝSTAV A VELETRHŮ

 • firma: MediaMax, s.r.o.

  Díky dlouhodobé působnosti v oblasti tištěných médií nabízí společnost MediaMax, s.r.o. mediální i reklamní služby na vysoké úrovni. K dosažení kvalitního a rychlého servisu využíva špičkového technického zázemí mateřské firmy CCB a dále spolupracuje s řadou významných dodavatelů a výrobců reklamních produktů.


  MediaMax, s.r.o.
  mediamax@ccb.cz
  +420 553 810 130
  http://www.mediamax.cz/

  Brandlova 1685/9
  Ostrava - Moravská Ostrava 702 00


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  © 2018 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.