CZ CZ CZ EN DE

Banner Kutil
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
TB_aktivní ikona
magazín POSITIV Business & Style
POSITIV NEWS archiv
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.

Průmyslová řešení v oblasti medicíny od společnosti Trelleborg

Sekce Zdravotnictví a medicína společnosti Trelleborg pomáhá společnostem ze sektoru farmaceutických a zdravotnických prostředků zlepšit kvalitu života pacientů. ​Činí tak prostřednictvím vytváření trvalých partnerství se zákazníky, která umožňují vyvinout inovativní spolehlivá polymerová konstrukční řešení pro náročné lékařské, biotechnické a farmaceutické aplikace. S jedním globálním zdrojem a zaštítěnou odborností globální konstrukční a výrobní sítě je partnerem pro své zákazníky během všech fází vývoje, od konceptu až po sériovou výrobu, a poskytuje optimální řešení reagující na všechny výzvy, na které jejich partneři v oblasti zdravotních a lékařských aplikací na bázi polymeru naráží. Zdravotní a lékařské péče Trelleborg kombinuje řadu činností ze skupiny Trelleborg zaměřené na toto odvětví.

Více o této sekci na webu společnosti: ZDE a ZDE.

 

Trelleborg zaujímá přední postavení na světě v oblasti výroby speciálních polymerových výrobků pro utěsnění, tlumení a ochranu kritických aplikací v náročných prostředích. Její inovativní řešení umožňují zákazníkům zvýšit výkony udržitelným způsobem. Roční tržby skupiny Trelleborg činí přibližně 34 miliard SEK (3,32 miliardy Eur, resp. 3,92 miliardy USD), přičemž Skupina Trelleborg operuje přibližně v 50 zemích. Skupina se skládá z pěti obchodních jednotek: Trelleborg Coated Systems, Trelleborg Industrial Solutions, Trelleborg Offshore & Construction, Trelleborg Sealing Solutions a Trelleborg Wheel Systems. Akcie skupiny Trelleborg jsou kótovány na burze od roku 1964 a jsou kótovány na švédské burze Nasdaq Stockholm, Large Cap.

Webové stránky společnosti: ZDE

Průmyslová řešení v oblasti medicíny od společnosti Trelleborg

kategorie:
 • Automation

 • firma: Trelleborg

  Trelleborg je přední světová společnost v oboru průmyslových polymerových řešení, která izolují, tlumí a chrání kritické aplikace v náročných provozních podmínkách. Její inovativní řešení umožňují zákazníkům akcelerovat výkon udržitelným způsobem. Hlavní činnosti jsou směřovány do následujících oblastí: Automobilový průmysl včetně nákladních aut a dopravních prostředků Letecký průmysl Těžba ropných produktů a plynu Obnovitelné zdroje energie – větrné a vodní elektrárny, solární systémy, biopaliva Výroba a zpracování potravin a nápojů Biotechnologie medicínská a farmaceutická výroba Polovodičový průmysl a výroba čipů Stavební stroje a zařízení Strojní zařízení a obráběcí stroje Kapalinové mechanismy – stacionární a mobilní hydraulika Pneumatika Elektropohony


  Trelleborg
  tssczech@trelleborg.com
  +420 220 400 288
  https://www.tss.trelleborg.com/cs-cz

  Evropská 423/178
  Praha 6 16000


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  e-Learning těsnicích systémůe-Learning těsnicích systémů ... Trelleborg

  Service PLUS - Enhanced Services for the Entire Value ChainService PLUS - Enhanced Servic ... Trelleborg

  Řešení těsnění pro větrné elektrárnyŘešení těsnění pro větrné elek ... Trelleborg

  LSR výroba ve virtuální realitěLSR výroba ve virtuální realit ... Trelleborg

  Nástroje a aplikace pro mobilní zařízeníNástroje a aplikace pro mobiln ... Trelleborg


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.