CZ CZ CZ EN DE

Banner dny Automobiloveho prumyslu
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
TB_aktivní ikona
magazín POSITIV Business & Style
POSITIV NEWS archiv
IFM_ikona
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.
Reklamní banner

Výrobní závod Trelleborg Sealing Solutions Bridgwater ve Velké Británii

Společnost Trelleborg Sealing Solutions disponuje 28 výrobními závody po celém světě, což umožňuje, aby výrobky byly dodávány kdekoli na světě rychle a ve stejné kvalitě. V novém videu Vám ukážeme výrobní závod ve Velké Británii - Bridgwater.

Společnost Trelleborg Sealing Solutions byla založena ve městě Bridgwater v roce 1935 a původně se jmenovala "Wills Pressure Filled Joint Company". Její zakladatel, Percy Wills, vynalezl plynem plněný kovový O-kroužek. Společnost Bridgwater se vypracovala ve výrobní závod, který se nyní specializuje na navrhování a výrobu vysoce kvalitních těsnicích prvků z materiálů na bázi PTFE a tím umožňuje uspokojovat neustále se zvyšující výkonové požadavky svých zákazníků ze všech segmentů trhu.

Vysoce kvalitní těsnicí prvky pro všechny klíčové segmenty trhu

Odborné konstrukční týmy řeší speciální výrobky

Štíhlá výroba - metoda six sigma je černým pásem specialistů

• Schopnosti kombinování materiálů

Plně vybavená testovací centra a centra pro výzkum a vývoj

Pohotová a flexibilní výroba využívající system rychlého dodání

 

Info: V případě, že máte zájem o přidání videa na náš portal, kontaktujte obchodní oddělení StreamTech.TV: mediamax@ccb.cz.

Výrobní závod Trelleborg Sealing Solutions Bridgwater ve Velké Británii

kategorie:
 • Measurement and control

 • firma: Trelleborg

  Trelleborg je přední světová společnost v oboru průmyslových polymerových řešení, která izolují, tlumí a chrání kritické aplikace v náročných provozních podmínkách. Její inovativní řešení umožňují zákazníkům akcelerovat výkon udržitelným způsobem. Hlavní činnosti jsou směřovány do následujících oblastí: Automobilový průmysl včetně nákladních aut a dopravních prostředků Letecký průmysl Těžba ropných produktů a plynu Obnovitelné zdroje energie – větrné a vodní elektrárny, solární systémy, biopaliva Výroba a zpracování potravin a nápojů Biotechnologie medicínská a farmaceutická výroba Polovodičový průmysl a výroba čipů Stavební stroje a zařízení Strojní zařízení a obráběcí stroje Kapalinové mechanismy – stacionární a mobilní hydraulika Pneumatika Elektropohony


  Trelleborg
  tssczech@trelleborg.com
  +420 220 400 288
  https://www.tss.trelleborg.com/cs-cz

  Evropská 423/178
  Praha 6 16000


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.