CZ CZ CZ EN DE

Banner Kutil
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
TB_aktivní ikona
magazín POSITIV Business & Style
POSITIV NEWS archiv
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.

LSR výroba ve virtuální realitě

Podívejte se do zákulisí – seznamte se s naší LSR výrobou. Vydejte se na virtuální prohlídku výrobním závodem společnosti Trelleborg Sealing Solutions Stein am Rhein ve Švýcarsku a přesvědčte se, jakou přidanou hodnotu poskytují výrobky vyráběné z LSR. Prostřednictvím 360° prohlídky nejmodernějším výrobním závodem ve Stein am Rhein, zjistěte, proč se na zakázku vyráběné díly z LSR používají ve stále více a vice aplikacích.

Od výroby forem po oddělení dokončovacích operací až po samotnou výrobu, uvidíte celý výrobní závod v detailních záběrech. Nenechte si ujít pohled do zákulisí a podívejte se na výrobu přesných forem přímo uvnitř CNC strojů. V dalších záběrech pak uvidíte automatizovanou výrobu za plného chodu. Poznejte, jak na naše 2K výrobky, které jsou vyráběny na moderních strojích s téměř 100% úspěšností, spoléhají zákazníci po celém světě.

Připojte se k našim odborníkům ze Švýcarska, kteří diskutují o výrobě formy pro LSR, projektovém inženýrství a výrobních kapacitách pro automobilový průmysl a dalších aplikací z LSR výrobků.

Virtuální prohlídka LSR výroby se připojila ke stále se rozšiřujícím digitálním nástrojům a službám společnosti Trelleborg Sealing Solutions. Pro zobrazení celého rozsahu nástrojů a aplikací, které jsou k dispozici ke stažení, klikněte sem.

Info: V případě, že máte zájem o přidání videa na náš portál, kontaktujte obchodní oddělení StreamTech.TV: mediamax@ccb.cz.

LSR výroba ve virtuální realitě

kategorie:
 • Automation
 • IT
 • Robotics

 • firma: Trelleborg

  Trelleborg je přední světová společnost v oboru průmyslových polymerových řešení, která izolují, tlumí a chrání kritické aplikace v náročných provozních podmínkách. Její inovativní řešení umožňují zákazníkům akcelerovat výkon udržitelným způsobem. Hlavní činnosti jsou směřovány do následujících oblastí: Automobilový průmysl včetně nákladních aut a dopravních prostředků Letecký průmysl Těžba ropných produktů a plynu Obnovitelné zdroje energie – větrné a vodní elektrárny, solární systémy, biopaliva Výroba a zpracování potravin a nápojů Biotechnologie medicínská a farmaceutická výroba Polovodičový průmysl a výroba čipů Stavební stroje a zařízení Strojní zařízení a obráběcí stroje Kapalinové mechanismy – stacionární a mobilní hydraulika Pneumatika Elektropohony


  Trelleborg
  tssczech@trelleborg.com
  +420 220 400 288
  https://www.tss.trelleborg.com/cs-cz

  Evropská 423/178
  Praha 6 16000


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  e-Learning těsnicích systémůe-Learning těsnicích systémů ... Trelleborg

  Service PLUS - Enhanced Services for the Entire Value ChainService PLUS - Enhanced Servic ... Trelleborg

  Řešení těsnění pro větrné elektrárnyŘešení těsnění pro větrné elek ... Trelleborg

  Průmyslová řešení v oblasti medicíny od společnosti TrelleborgPrůmyslová řešení v oblasti me ... Trelleborg

  Nástroje a aplikace pro mobilní zařízeníNástroje a aplikace pro mobiln ... Trelleborg

  Trelleborg Sealing Solutions - Your Partner for Sealing TechnologyTrelleborg Sealing Solutions - ... Trelleborg

  HiSpin® - Boost your ride with next-generation e-axle sealing nowHiSpin® - Boost your ride with ... Trelleborg

  Těsnicí řešení pro robotické aplikaceTěsnicí řešení pro robotické a ... Trelleborg


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.