CZ CZ CZ EN DE

Banner Kutil
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
TB_aktivní ikona
magazín POSITIV Business & Style
POSITIV NEWS archiv
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.

URBIS SMART CITY FAIR 2020

Program URBIS SMART CITY FAIR pomůže obcím s překonáním krize po koronaviru

Nejen komerční sféru, ale i státní správu značně poznamenala pandemie koronaviru. Kromě negativních dopadů ale poukázala na příležitosti inovativních řešení. Právě na ty se od 2. do 4. září zaměří veletrh URBIS SMART CITY FAIR, který se koná na brněnském výstavišti.

Organizátoři na programu úzce spolupracují s Evropskou komisí. „Snažíme se, aby byla jeho témata co nejpraktičtější a účast na akci znamenala chytrou investici do budoucna,“ sdělil ředitel veletrhu Martin Videczký. Zástupci evropských měst návštěvníkům představí zkušenosti z posledních měsíců. „Chybět nebudou ani příklady úspěšně implementovaných řešení v této krizové situaci,“ doplnila PR manažerka projektu Aneta Valová.

Veletrh pomůže i nováčkům

Řada samospráv se po pandemii potýká s nedostatkem finančních prostředků. I s tímto problémem jim může veletrh pomoct. „Nabídneme inspiraci pro technologická a organizační opatření, která umožní uspořit náklady,“ uvedl Videczký. Akce je vhodná i pro samosprávy, které nemají s chytrými řešeními zkušenosti. „Zástupci evropských měst totiž prozradí své know-how a nováčkům rádi pomůžou,“ řekl ředitel projektu.

Nejvíce inspirace pak lidé načerpají třetí den veletrhu. „Ten se uskuteční mimo areál výstaviště. Zájemce provedeme po místních společnostech, kde ukážeme, jak chytrá řešení fungují v praxi,“ informovalvedoucí oddělení spolupráce a rozvoje města Brna Jakub Rybář.

Šanci zapojit se však nemají jen návštěvníci. „Stále se mohou přihlásit i vystavovatelé, kteří nabízejí chytrá řešení,“ zdůraznila mluvčí. Videczký dodal, že ideální formou prezentace je praktická ukázka. Právě k ní má sloužit projekt URBIS CITY, který v areálu výstaviště nabídne simulaci chytrého města.

Evropská špička dorazí do Brna

K významným bodům programu patří výroční zasedání evropské platformy EIP-SCC(The European Innovation Partnership on Smart Cities and Communities) či prezentace výstupů a zkušeností z Lighthousových projektů v rámci podpory Horizon 2020.

Lidé se mohou těšit také na desítky workshopů, které si budou moct koupit začátkem léta na webu projektu.

Aby organizátoři ulehčili návštěvníkům v nelehké době starosti, zjednodušili ceník vstupného. „Snažíme se reagovat na aktuální situaci samospráv a nabídnout tak výhodnější vstupné se zachováním kvality celého programu,“ shrnula Valová.Za lístek na oba dny veletrhu zaplatí lidé pět set korun.Všechny typy vstupenek a aktuální informacejsou uvedeny na www.smartcityfair.cz.

Info: V případě, že máte zájem o přidání videa na náš portál, kontaktujte obchodní oddělení StreamTech.TV: mediamax@ccb.cz.

URBIS SMART CITY FAIR 2020

kategorie:
 • IoT
 • Investiční příležitosti a rozvoj podnikání
 • IT
 • Obnovitelné zdroje energie
 • Robotics
 • Exhibitions and fairs
 • Vzdělávání
 • Životní prostředí, ekologie

 • firma: Konference URBIS

  Konference URBIS je určen pro zástupce samospráv i nadšence do chytrých řešení. Od 2. do 4. září 2020 se na brněnském výstavišti představí padesátka řečníků, kteří představí novinky v oblastech digitalizace, služeb či životního prostředí. Program se bude věnovat také tomu, jak mohou obce efektivně překonat následky koronavirové krize.


  Konference URBIS
  avalova@bvv.cz
  +420 601 252 341
  https://www.smartcityfair.cz/

  Výstaviště 405/1
  Brno 603 00


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  URBIS SMART CITY FAIR – OdpadyURBIS SMART CITY FAIR – Odpady ... Konference URBIS

  Urbis Smart City Fair 2019 - chytrá dopravaUrbis Smart City Fair 2019 - c ... Konference URBIS

  Urbis Smart City Fair 2019 - chytré osvětleníUrbis Smart City Fair 2019 - c ... Konference URBIS


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.