CZ CZ CZ EN DE

Banner TIMTOS 2021
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
magazín POSITIV Business & Style
POSITIV NEWS archiv
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.

Nový Golf

Nový Volkswagen Golf 8 přebírá štafetu od svých úspěšných předchůdců, jichž bylo od roku 1974 prodáno více než 35 milionu vozů. Kompaktní pětidveřová karoserie má vnější rozměry 4285 x 1789 x 1456 mm a má k dispozici zavazadlový prostor o objemu 380 litrů, který lze sklopením opěradel zvětšit až na 1237 litrů. Nabídka motorů byla v porovnání s předchůdcem rozšířena mimo jiné o motory 2.0 TDI (85 kW/115 k nebo 110 kW/150 k). Naprostou novinkou jsou pak jednotky e-TSI, které poskytují výhody částečně hybridního pohonu. K dispozici budou dvě výkonové varianty motoru 1.5 e-TSI (96 kW/130 k a 110 kW/150 k). K výraznému snížení spotřeby paliva a vylepšení výkonových parametrů přispívá řemenem poháněný generátor s funkcí spouštěče v kombinaci s lithium-iontovým akumulátorem (48 V). Volkswagen Golf 8 bude nabízen rovněž s externě nabíjitelným hybridním pohonem, jehož základem je jednotka 1.4 TSI o výkonu 110 kW/150 k. Nový Golf přichází s významnými inovacemi také v oblasti servisu, údržby a samozřejmě také bezpečnosti. Nejvyšší úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti potvrdilo pětihvězdičkové hodnocení v přísných testech nezávislé organizace Euro NCAP.

Volkswagen Golf byl vždy automobilem, který překračoval hranice své třídy, a to nejen svým nadčasovým designem a všestranným konceptem, ale také rozsáhlými možnostmi individualizace. Na tuto tradici plynule navazuje i osmá generace, pro kterou je v nabídce výbavy na přání připraveno například posuvné a výklopné panoramatické střešní okno. Zákazníci si mohou pro svůj nový Golf 8 objednat také nový audiosystém Harman/Kardon s 10 reproduktory, napájenými 12kanálovým zesilovačem o výkonu 480 W, vyspělý navigační systém „Discover Pro“ včetně přijímače digitálního rozhlasového vysílání DAB+ a inovativní světlomety „IQ.LIGHT LED Matrix“, jež nový Golf přebírá od modelů Touareg a Passat.

Nejprogresivnější Golf všech dob nabízí již v základní verzi digitální panel přístrojů, přístup k internetovým službám, přední a zadní světlomety LED a nejmodernější asistenční systémy. Golf 8 navíc jako první Volkswagen využívá prostřednictvím komunikace Car2X kolektivní inteligence silniční dopravy a s předstihem upozorňuje řidiče na nebezpečí.

Info: V případě, že máte zájem o přidání videa na náš portál, kontaktujte obchodní oddělení StreamTech.TV: mediamax@ccb.cz.

Nový Golf

kategorie:
 • Automotive

 • firma: Volkswagen ČR
  Volkswagen ČR
  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Nový Tiguan. Zážitek z každé jízdyNový Tiguan. Zážitek z každé j ... Volkswagen ČR


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.