CZ CZ CZ EN DE

Banner Kutil
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
TB_aktivní ikona
magazín POSITIV Business & Style
POSITIV NEWS archiv
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.

e-Learning těsnicích systémů

Využijte nejnovější e-learningové lekce a nástroje od společnosti Trelleborg

Společnost Trelleborg Sealing Solutions je hrdá na své zkušenosti a znalosti o těsnicích technologiích a aplikacích z různých průmyslových odvětví. Od leteckého a kosmického průmyslu přes zdravotnictví  a lékařství, ropu a plyn až po automobilový průmysl.


Své odborné znalosti sdílí s konstruktéry, designéry a studenty prostřednictvím různých e-learningových lekcí. Rozšířené e-learningové portfólio obsahuje nejrozsáhlejší balíček lekcí online a zcela zdarma. Robert Zahiri, Director Global Marketing and Communications společnosti Trelleborg Sealing Solutions říká: ,,V našich e-learningových lekcích můžete najít informace od základů těsnicích technologiích pro každého až po složitější oblasti speciálně pro konstruktéry.

Samozřejmě nezapomínáme na studenty; inženýry budoucnosti. Kromě toho také nabízí praktické rady, jako například pokyny pro instalaci těsnění."

,,Lekce jsme zcela zdarma zpřístupnili jakémukoli návštěvníkovi našich internetových stránek.
Je vyžadována pouze jednoduchá registrace, která Vám přinese skutečné výhody. Uživatelé tak mohou získat také přístup k prémiovým nabídkám, mezi které patří naše nástroje, aplikace a technická oblast s bílými knihami. A to vše zcela zdarma."
V současné době jsou e-learningové lekce o těsnicích materiálech, O-kroužcích, těsnicích prvcích
pro hydrauliku, rotačních těsněních, speciálně tvarovaných dílech a pokynů pro instalaci různých typů těsnění dostupné na internetových stránkách společnosti Trelleborg Sealing Solutions.


Registrace na internetových stránkách společnosti Trelleborg Sealing Solutions Vám také umožní přístup k online nástrojům, jako jsou například kalkulátor O-kroužků, konfigurátor těsnění, průvodce materiály
a chemická kompatibilita. Dále se můžete podívat na nástroje a aplikace pro mobilní zařízení včetně renomovaného převodníku jednotek a tvrdostí, nebo získáte přístup do technické knihovny.

Prohlédněte si všechny nástroje od společnosti Trelleborg Sealing Solutions:
E-learning
Podpora pro vývojáře a nástroje pro inženýry
Nástroje a aplikace pro mobilní zařízení
Technická knihovna
 

e-Learning těsnicích systémů

kategorie:
 • Automation
 • IT

 • firma: Trelleborg

  Trelleborg je přední světová společnost v oboru průmyslových polymerových řešení, která izolují, tlumí a chrání kritické aplikace v náročných provozních podmínkách. Její inovativní řešení umožňují zákazníkům akcelerovat výkon udržitelným způsobem. Hlavní činnosti jsou směřovány do následujících oblastí: Automobilový průmysl včetně nákladních aut a dopravních prostředků Letecký průmysl Těžba ropných produktů a plynu Obnovitelné zdroje energie – větrné a vodní elektrárny, solární systémy, biopaliva Výroba a zpracování potravin a nápojů Biotechnologie medicínská a farmaceutická výroba Polovodičový průmysl a výroba čipů Stavební stroje a zařízení Strojní zařízení a obráběcí stroje Kapalinové mechanismy – stacionární a mobilní hydraulika Pneumatika Elektropohony


  Trelleborg
  tssczech@trelleborg.com
  +420 220 400 288
  https://www.tss.trelleborg.com/cs-cz

  Evropská 423/178
  Praha 6 16000


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Service PLUS - Enhanced Services for the Entire Value ChainService PLUS - Enhanced Servic ... Trelleborg

  Řešení těsnění pro větrné elektrárnyŘešení těsnění pro větrné elek ... Trelleborg

  LSR výroba ve virtuální realitěLSR výroba ve virtuální realit ... Trelleborg

  Průmyslová řešení v oblasti medicíny od společnosti TrelleborgPrůmyslová řešení v oblasti me ... Trelleborg

  Nástroje a aplikace pro mobilní zařízeníNástroje a aplikace pro mobiln ... Trelleborg


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.