CZ CZ CZ EN DE

Banner TIMTOS 2021
T+T Techhnika a trh
Archiv TT News
Reklamní banner
POSITIV NEWS archiv
StreamTech.tv News
FOR ARCH 2019
OLZA s.r.o.

Těsnicí prvky v tekutinových systémech

Komponenty v tekutinových systémech plní stěžejní funkce a používají se v celé řadě zařízení - od traktorů, bagrů a dalších terénních zařízení, až po výrobní stroje, jako jsou například vstřikovací lisy. Tyto komponenty a těsnicí prvky musí být spolehlivé, s dlouhou životností a schopné provozu v náročných podmínkách.

Spolehlivé utěsnění hydraulických systémů může být velmi náročné. Těsnicí prvky musí nejen zabránit úniku tekutiny z daného prvku, ale musí zároveň odolávat vysokým tlakům, extrémním teplotám a silám působícím z různých směrů. Funkce těsnicích prvků pro hydraulické a pneumatické systémy je tedy daleko komplexnější než pouze zabránění úniku pracovního média.

Odborníci společnosti Trelleborg Sealing Solutions, kteří řeší těsnicí aplikace pro oblast tekutinových mechanismů, jsou neustále v kontaktu se svými zákazníky a vzájemnou spoluprací tak urychlují vývoj těsnicích řešení, která musí splňovat jedinečné potřeby konkrétní aplikace.

Těsnicí prvky v tekutinových systémech

kategorie:
 • Hydraulics and pneumatics

 • firma: Trelleborg

  Trelleborg je přední světová společnost v oboru průmyslových polymerových řešení, která izolují, tlumí a chrání kritické aplikace v náročných provozních podmínkách. Její inovativní řešení umožňují zákazníkům akcelerovat výkon udržitelným způsobem. Hlavní činnosti jsou směřovány do následujících oblastí: Automobilový průmysl včetně nákladních aut a dopravních prostředků Letecký průmysl Těžba ropných produktů a plynu Obnovitelné zdroje energie – větrné a vodní elektrárny, solární systémy, biopaliva Výroba a zpracování potravin a nápojů Biotechnologie medicínská a farmaceutická výroba Polovodičový průmysl a výroba čipů Stavební stroje a zařízení Strojní zařízení a obráběcí stroje Kapalinové mechanismy – stacionární a mobilní hydraulika Pneumatika Elektropohony


  Trelleborg
  tssczech@trelleborg.com
  +420 220 400 288
  https://www.tss.trelleborg.com/cs-cz

  Evropská 423/178
  Praha 6 16000


  hodnocení videa
  1 2 3 4 5
  další videa

  Rubore® - The world of automotive sealing - Part IV: Two in OneRubore® - The world of automot ... Trelleborg

  Rubore® - The world of automotive sealing - Part III: Soft seals roughRubore® - The world of automot ... Trelleborg

  Rubore® - The world of automotive sealing - Part II: Less is moreRubore® - The world of automot ... Trelleborg


  © 2020 Tvorba webových stránek  |  Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.